Author: m***8
Date:
Review: I SUPER DUPER LOVE IT!!! 😭🤌💓✨
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 211.900₫
Original Price: 223.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 280 g |
| Chiều dài | 66 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2405232942514474 |
Author: m***8
Date:
Review: I SUPER DUPER LOVE IT!!! 😭🤌💓✨
Màu sắc: Nhiều màu
Author: R***i
Date:
Review: really greaattt. love it so much! WORTH SO MUCH AND AAAAAAAAAAAAAAA YOU'LL NOT REGRET IT!!! JUST PLZ TACE CARE OF IT SO MUCH WHEN YOU HAVE IT!
Màu sắc: Nhiều màu
Author: a***g
Date:
Review: Value for money: definitely worth the price Easy to wear: yes it’s pretty easy to wear
Màu sắc: Nhiều màu
Author: g***n
Date:
Review: Me encanta! Comfortable to wear: muy cómoda. A comparación a otras, esta se siente bien y no pesa tanto
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm